sesli chat

İnternetin hayatımıza girdiği dönemden günümüze kadar insanların iletişim kurmalarını sağlayan birbirleri ile tanışmasına imkan sunan farklı formatlarda sohbet sistemleri bulunmakta.Her geçen gün insanlar arasında iletişimi sağlayan arkadaşlık siteleri artmakta bu artışa dail olan seslichat siteleri arasında kameralı seslisohbet hizmeti sunan www.seslichatvip.com arkadaş arayanlara kaliteli bir ortam içerisinde seslichat yapmalarını sağlıyor.

 

 Seslichat nedir.

İnternet üzerinden insanların aralarında kolayca iletişim kurmalarını sağlayan bir çok sistem bulunmakta bu sistemlerin arasında ücretsiz ve çok kullanışlı olan sesli chat siteleridir.Seslichat siteleri içinde bulunan çeşitli sayıda odalarda insanlar yazımsal,görüntülü ve seslichat yapabilmektedir.

seslichat

sesli chat

Oda içerisinde karşınızdaki kişiye sesinizi duyurabiliyorsunuz.Mikrofon sayesinde oda içerisinde bulunan kullanıcılar sizin sesinizi duyabilmekte sizce yazımsal olarak cevap verebilmekte.

Yani kısaca sesli chat ismindende anlaşılacağı gibi sesli olarak kişiler arasında iletişim kurulmasını sağlayan sistemlerdir.

Görüntülü seslisohbet.

Bir diğer adı ile kameralı seslisohbet yine isminden anlaşılacağı üzere sesli chat siteleri içerisinde karşısınızdaki kişi veya kişilerle kameranız aracılı ile görüntülü seslisohbet yapabilmektesiniz.

Kameranız takılı olması seslisite içerisinde görüntülü görüşme yapmanızı sağlayacaktır.bunun için ek bir eklenti yada program kurulmasına gerek yok.

Kameralı seslisohbet ile arkadaş veya dostlarınızla görüntülü olarak görüşme sağlamış olursunuz.Aynı zamanda görüntülü görüşme yaparken seslichat de yapabilirsiniz.

Ücretsiz kameralı seslichat.

Seslisohbet sitelerinin bir diğer özelliği ise ücretsiz olarak hizmet vermesidir.Ziyaretçi sistem faydalanmak için bir ücret ödemez veya üye olmak içinde ücret ödemez.Ziyaretçi sistemden faydalanmak için üye olmak zorundada değildir.Üye olarak giriş yapabildiği gibi ziyaretçi olarak giriş yaparak sistemin sunmuş olduğu tüm özellikleri kullanabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir