Eswin panel indir

Eswin panel indir.Son çıkan panellerden olan ve şuan için bir çok sitenin kullanmaya başladığı eswin panel rar şifresiz olarak sizler için paylaşıyoruz.Eswin panel kurulumu için aşşağıda vereceğim linkden örnek olarak kurabilirsiniz.

Diğer panellerle eswin panel kurulumu aynıdır.

Eswin sesli sohbet paneli rar dosyasına şifre koyma gereği duymadık.Yeni nesil seslichat paneli olarak adlandırılan eswin paneli indirme linki aşşağıda.

Sesli chat siteniz de güle güle kullanın.

 

 

Eswin panel indir

Comments

  1. yorumda mail adresinize paneli indiripde şuan kullanan sitelerin isimlerini gonderdim.Yinede tekrar dan kontrol edeceğim sizin için.

  2. Paneli php sürümü farklı hostlarda denedim. Php sürüm uyumsuzluğundan dolayı genel olarak php 5.4,5.5 v.s gibi üst sürümlerde panel hata vermektedir.Buda panelde eksik dosyadan degil.Php sürümünden kaynaklı.

  3. php sürümüyle alakası yok bu panel niyazi kardei eğer esfox esnew bu paneller sunucunda çalışıyorsa buda çalışması lazım çünkü aynı panel sadece login resimleri girişi değişik bütün php yazılımı aynı ve inceledim panel eksik seslichat kardeş

  4. paneli açtığında içinde always klasörü var bu eswin panel değil inceledim artı içinde theme dosyaları eksik rastgele kaç dosya iç içe admışlar sadece ana sayfa eswin sayfasıdır panel ise silinmiş içine rasgele dosya atılmış 😉

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir