Eswin panel indir

Eswin panel indir.Son çıkan panellerden olan ve şuan için bir çok sitenin kullanmaya başladığı eswin panel rar şifresiz olarak sizler için paylaşıyoruz.Eswin panel kurulumu için aşşağıda vereceğim linkden örnek olarak kurabilirsiniz.

Diğer panellerle eswin panel kurulumu aynıdır.

Eswin sesli sohbet paneli rar dosyasına şifre koyma gereği duymadık.Yeni nesil seslichat paneli olarak adlandırılan eswin paneli indirme linki aşşağıda.

RevoLutioN 

Sesli chat siteniz de güle güle kullanın.

Güncelleme!

Yorumlarda bazı karaktersizleri sizlerde görmüşsünüzdür.Eksik dosya rumuzlu karaktersiz gibi kişilerin faydalanmaması için.Panel dosyasını şifreledim.Bunun için kusura bakmayın.Paneli ve Sifreyi almak isteyen arkadaşlar

Kurulum sayfasından ulaşabilirler.Kurulum sayfasında video ilede kurulum gösterilmektedir.

Kurulum sayfasına gitmek için : sesli panel

Comments

 1. yorumda mail adresinize paneli indiripde şuan kullanan sitelerin isimlerini gonderdim.Yinede tekrar dan kontrol edeceğim sizin için.

 2. Paneli php sürümü farklı hostlarda denedim. Php sürüm uyumsuzluğundan dolayı genel olarak php 5.4,5.5 v.s gibi üst sürümlerde panel hata vermektedir.Buda panelde eksik dosyadan degil.Php sürümünden kaynaklı.

 3. php sürümüyle alakası yok bu panel niyazi kardei eğer esfox esnew bu paneller sunucunda çalışıyorsa buda çalışması lazım çünkü aynı panel sadece login resimleri girişi değişik bütün php yazılımı aynı ve inceledim panel eksik seslichat kardeş

 4. paneli açtığında içinde always klasörü var bu eswin panel değil inceledim artı içinde theme dosyaları eksik rastgele kaç dosya iç içe admışlar sadece ana sayfa eswin sayfasıdır panel ise silinmiş içine rasgele dosya atılmış 😉

   1. konuya video eklenmiştir kardesim.Beyaz sayfa çıkıyorsa büyük ihtimal php sürümü ile alakalıdır.Video içerisinde onuda gösterdim.Php sürümünü 5.3 yaparsan sorunsuz kullanabilirsin.

  1. Eksik dosya ben delikanlıyım yayınladımda.Sende delikanlı isen bu paneli kullanmazsın,gerçi sendeki karakter oyle geniştirki kullanırsın sen yada kullanıyorsundur şuan da (: Ha birde delikanlısın madem bak benim yerim burası sen hele bi web siteni belirt bakim baby (. konuya eklediğim video da sana kapak olsun ( :
   Bu video ile sarf ettiğin argo sözleri sana iade etmiş olduk : D

  1. Doğrudur.Lakin,video ekledim orada kurdum paneli hatta eksik dosya falan diye yanılgıya düşülmemesi için video da konu linkinden indirip ftp aktarımı yaptım.

 5. Sayın admin kardeşim kurulumu ilk kez yaptığım için ve dosyalar içinde ikitane sql dosyası olduğu için nasıl yapacağımı bilemedim senden ricam kurulum için “Eswin panel kurulumu için aşşağıda vereceğim linkden örnek olarak kurabilirsiniz” demişsin ancak nasıl kurulum yapılır link yok eğer anlatım için bir döküman verebilirsen sevinirim mümkün değilse lütfen kurulum için yardımcı olurmusun?

  Acil destek rica ediyorum.

  1. Merhaba tolga,epey geç bir cevap oldu yoğunlukdan dolayı buraya bakamamıştım.Konuya videoyu ekledim.Kolay ve basit zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir